• Image 4

    Tüm Referanslarımızı
    Görmek İçin Tıkla.

Yup Digital Kimdir?

Yup Digital Google Partners Ajansı

Her biri alanında gerekli sertifikasyonlara sahip 10 kişilik dinamik ve yenilikçi bir ekipten oluşan Google Partner ajansıdır. Bugüne dek birçok değerli markaya dijital pazarlama alanında hizmet veren YUP, müşterileriyle şeffaf ve ölçülebilir çalışma prensibiyle yoluna devam etmektedir. Amacımız; her geçen gün gelişen dijital pazarlama dinamiklerini hizmet verdiğimiz markalarla buluşturarak yeni başarı hikayeleri yazmaktadır.

Farkımız

Şeffaf Süreç Yönetimi

Yönettiğimiz tüm reklam platformlarından sizlere erişim vererek, hesabınızı bizimle eş zamanlı olarak takip etmenize olanak sağlar ve Analytics verileriyle düzenli olarak raporlarız.

Yeni Reklam Modelleri

oogle Partner ajansı olarak, AdWords' te ki yeni beta reklam modellerini işletmenize uygulayarak, rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlarız.

Düzenli Raporlama

Seo, Adwords ve Facebook reklamlarınızın ayrıntılı raporlarını ve gereken optimizasyon çalışmasını da beraberinde sunarız.

Başarı Hikayesi

İşletmenizin başarı hikayesini beraberce yazabilmek için sektörünüzün dinamiklerini ve rakiplerini inceleyerek stratejiler geliştiririz.


Gelin İşinizi Beraber Büyütelim!


Başarı Hikayelerimiz


Aramak istediğini kelimeyi girin.

Veya

Biz Cevap Verelim!

×
×