Google AdWords Video Reklamlar

Video reklamlar ile videonuzu YouTube’da ve Google iş ortağı web sitelerinde yayınlayabilirsiniz. Youtube reklamlarında kullanıcılar sadece videonuzu izlemeyi seçtiğinde ödeme yaparsınız. Hareket halinde olan müşterilerinize de akıllı telefonlar ile nerede olursa olsun ulaşabilirsiniz.

YouTube reklamları ile videolarınızı izletebilir, paylaşımlarını sağlayabilir ve kanalınıza abone olmalarını sağlayabilirsiniz. Böylece müşterilerinizle sürekli iletişim kurma imkanı fırsatı bulabilirsiniz.

TrueView Video Biçimleri

Yayın İçi TrueView (TrueView In-stream) video reklamları, YouTube’da videolardan hemen önce görüntülenen reklam türüdür. Bu reklam türünde izleyici ilk 5 saniyeyi izlemek zorundadır. 5 saniyeden sonra reklamı atlayabilir. Bu video reklam türünün en güzel özelliği kullanıcı videonuzu 30 saniyeden az izlerse ödeme yapmıyorsunuz. 30 saniye ve sonrasında ücret ödüyorsunuz.

Görüntülü TrueView (TrueView In-display) video reklamları

Görüntülü video reklamı YouTube videolarının yanında, YouTube arama sonuçlarında ve Google Görüntülü Reklam Ağı’ndaki web sitelerin içeriğinin yanında görüntülenebilir. Bu reklam modelinde kullanıcılar küçük resime tıklayıp videoyu izlemeyi seçtiğinde ödeme yaparsınız.

Youtube Masthead Reklamlar

Rich media özel Masthead'i, masaüstündeki Youtube ana sayfasında yer alan 970x250 piksel boyutunda, sayfa içi bir birimdir. Ayrıca kullanıcı tıkladığında 970x500 piksel boyutuna genişleyen Genişletilebilir sürüm seçeneğiniz de vardır. Videoların kullanılması kesinlikle önerilir ancak gerekli değildir. Bir müşterinin İzleme sayfasına veya ek video içeriği için bir kanala yönlendiren YouTube bağlantıları da önerilir. Bunlar, YouTube'da viral görüntülemeler ve daha yüksek oranda marka etkileşimi sağlayabilir.


Instagram Reklamları Hizmeti İçin Hemen Başvur!

Aramak istediğini kelimeyi girin.

Veya

Biz Cevap Verelim!

×
×